WYDARZENIA KLUBOWE

<br/ W sobotę 21stycznia 2023 roku nasze Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich "ATOL" zorganizowało uroczystą zabawę taneczną z okazji XXXV rocznicy powstania klubu. W tym roku uroczystość ta odbyła się wyjątkowo w hali sportowej szkoły podstawowej nr 3 w Kłobucku. Tradycyjnie o godzinie 17:00 odbyła się msza św. w kościele paraf. św. Marcina w Kłobucku. O godz. 18:30 rozpoczęła się tzw. część oficjalna na której prezes oraz wiceprezes stowarzyszenia przywitali zaproszonych gości a nasi jubilaci otrzymali medale rocznicowe swojej abstynencji Jak co roku Stowarzyszenie odebrało liczne gratulacje i życzenia zarówno od przedstawicieli władz miasta, gmin ościennych, Starostwa Powiatowego jak i zaprzyjaźnionych stowarzyszeń i klubów abstynenckich A później... a później zabawa do białego rana. Impreza ta odbyła się dzięki przychylności Starostwa Powiatowego w Kłobucku, Urzędu Gminy Kłobuck oraz pomocy licznych sponsorów i oczywiście głównie zaangażowaniu członków naszego Klubu "ATOL"

<br/ W niedzielę 06.11.2022 roku o godz. 09:15na Hali Sportowej OSiR-u w Kłobucku odbył się XV Abstynencki Turniej Tenisa Stołowego organizowany przez nasz klub "ATOL". W turnieju wzięli udział zawodnicy z sześciu stowarzyszeń i klubów abstynenckich z woj. śląskiego. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał prezes „Atol-a” Jacek Herudziński oraz zastępca prezesa Grzegorz Dobosz. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju tradycyjnie od wielu lat czuwał sędzia zawodów pan Grzegorz Garbaciak . Sponsorami nagród byli: Urząd Miasta w Kłobucku, Starostwo Powiatowe w Kłobucku, OSiR w Kłobucku no i oczywiście nasz klub „Atol”. Bardzo dobrze zaprezentowała się nasza drużyna która zajęła trzecie miejsce. Zapraszamy za rok.

<br/ Pogoda dopisuje, więc w sobotę i niedzielę (19-20.06.2021 r) zafundowaliśmy sobie spływ kajakowy piękną rzeką Wartą. Trasa spływu zaczynała się w Zawadach a kończyła w Wąsoszu Górnym. Weekendową noc spędziliśmy pod namiotami przy ognisku i grillu w ośrodku "Krecik" w Zawadach. Oczywiście był czas kiełbaskę z grilla oraz kubek gorącej kawy i herbaty a rano dalej w drogę. Trasa spływu była ciekawa i bardzo zróżnicowana, długo będziemy wspominać tegoroczny spływ.

<br/ W dniach 29.04-03.05.2022 roku zorganizowaliśmy wyjazd integracyjno-terapeutyczny do Zakopanego. Wyjazd ten miał na celu odbudowę i umocnienie zniszczonych przez alkohol naszych więzi rodzinnych oraz poprawę wspólnych relacji i kontaktów codziennych. Dla nowych uczestników wyjazd ten zrobił niezapomniane wrażenie i jednocześnie uświadomił im jak fantastyczne i bogate duchowo jest życie bez alkoholu w gronie rodziny i bliskich na łonie przyrody.